باکس پارچه ای زیپ دار ،فروش عمده

برای نظم دادن به لباس‌ها يا لوازم شخصی خود يا فرزندتان به‌دنبال وسيله‌ای كارآمد هستيد، جعبه های پارچه ای زیپ دار مناسب است. اين جعبه ها برای اتاق كودكان نیز بسيار مناسب است و مي‌توان از جعبه براي نگهداري از اسباب‌ بازی ها يا لباس‌هاي كودك استفاده كرد. يكي از ويژگی های خوب اين باکس های پارچه ای جلوگری از نفوذ گرد وخاك به داخل آن است . جعبه های پارچه ای زیپ دار با اندازه‌ متناسبش يكي از بهترين گزينه‌ها برای مرتب كردن انواع لوازم شخصي است.

باکس پارچه ای
باکس پارچه ای
باکس پارچه ای
باکس پارچه ای
باکس پارچه ای
باکس پارچه ای

انواع باکس پارچه ای زیپ دار در سایز های مختلف

تولید کننده باکس پارچه ای در سايزهای صفر 1-2-3-4-5-6 در رنگهای مختلف از جنس پارچه هاي بي بافت ، گليمي ، سنتي و ساتن از ديگر محصولات اين شركت ميباشد

باکس پارچه ای منایب برای لباس و رخت خواب و وسائل دیگر ،فروش به صورت عمده ای و ارسال به کل کشور

فروش تکی نداریم

جهت خرید باکس های پارچه ای با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید

باکس پارچه ای زیپ دار با کیفیت مطلوب-که نام های دیگر آن:ساک لباس،باکس پارچه ای و باکس لباس  و بقچه زیپی میباشد

برای مرتب كردن لباس و خرده ريز منزل نياز به وسيله‌ای داريد تا علاوه بر نظم بخشيدن به آن‌ها نمای زيبايی به اتاق شما بدهد. جعبه لباس زیپ دار كمك شايانی به شما برای حل اين مسئله مي‌كند. اين جعبه در ابعاد مختلف و از جنس برزنت است.  شما مي‌توانيد از اين جعبه برای قرار دادن لباس‌هايی كه مناسب فصل نيست و يا خرده ريز اضافی منزل استفاده كنيد. قرارگيری اين جعبه‌ها داخل كمد و يا زير تخت بسيار آسان است. اين محصول برای جلوگيری از بي‌نظمی اتاق و در دسترس بودن وسايل مورد نياز منزل طراحی شده است و به آسانی در هر جايی از منزل قرار خواهد گرفت و شما را از بي‌نظمی نجات خواهد داد.